Bovital

KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

Biovital KURUMSAL

Güvence şirketler Gurubu’ nun temelleri 1987 yılında Güven Yem’ in kuruluşu ile atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Grup, 2010 ve 2012 yılları arasında TOBB ve TEPAV verilerine göre Türkiye’ nin En Hızlı Büyüyen ilk 100 firmasından birisi, kendi sektöründe ise 1. Firma olarak Türkiye’nin en güçlü ve saygın firmaları arasındaki yerini almıştır.

Güven Yem; Büyükbaş ve Küçükbaş Yem ile Yem Katkı maddeleri iş kollarında faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Güven Şirketler Grubu bugün Kaliteli ve Güvenilir ürün ve hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir. Şirketin en önemli özeliklerinden biriside Dünyanın kullandığı son teknolojik makine parkını Türkiye’ye ilk getiren firmalardan birisi olma özeliğini taşımasıdır. Her zaman Son teknolojiye yatırım yaparak Kaliteli ürünleri son teknoloji ile üretmeyi prensip edinmiştir.

Büyükbaş ve Küçükbaş Yem iş kolunda faaliyet gösteren Güven Yem, Grubun ana şirketi ve itici gücüdür. 29 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak, sektöründe önemli ve aranan bir marka olarak tanınmıştır.